Zážitkové dárky pro každou příležitost

Už vás nebaví neustále přemýšlet nad dárky? Inspirujte se bohatou nabídkou zážitkových dárků. Takový zážitkový dárek je velmi praktická věc, jednoduše a rychle seženete dárek vhodný pro ženu, muže nebo pro pár. Se zážitkovým dárkem darujete nové zkušenosti, překvapení a radost.

Darovat zážitek jako dárek bude příjemné i pro vás. Nebudete muset pobíhat po městě a přemýšlet o nejlepší věci vhodné k dané příležitosti. Jednoduše se posaďte k počítači a vybírejte z nepřeberné nabídky nejrůznějších zážitků. Můžete využít nabídky různých slevových serverů, ale lepší je dát přednost agentuře s dlouhou tradicí, navíc ověřené spokojenými zákazníky. Správný e-shop vám také vyjde vstříc při případných problémech.

Většina e-shopů také nabízí oceněné dárkové certifikáty, které vám pomohou v situaci, pokud nebudete přesně vědět, jaký dárek obdarovanému vybrat. Přečtěte si také o dalších tipech na adrenalinové zážitkové dárky.

Zážitkové dárky se pohybují na široké finanční škále, a proto se můžete rozhodnout, jestli koupíte něco levnějšího nebo něco finančně náročnějšího – třeba zážitkový pobyt pro dva.

Zážitkové dárky vhodné pro ženy

Pěkným zážitkovým dárkem pro ženy jsou nejrůznější wellnes a odpočinkové aktivity. Radost určitě uděláte čokoládovou masáží nebo odpočinkovým dnem určeným čistě ženám. Netradiční ale velmi oblíbenou wellness aktivitou je koupel v pivní lázni. Pivní lázně jsou prospěšné pro tělo i duši. V pivních lázních čeká na návštěvníka dřevěná kádě plná teplé chmelové lázně, v té jsou ještě navíc rozpuštěny vonné byliny. Koupel v pivní obdarovaného uvolní a příjemně naladí. Navíc je koupel prospěšná pro lidskou pokožku, je doporučována jako podpůrná léčba  při akné nebo lupence.

Zážitkové dárky vhodné pro muže

Rozmanité zážitkové dárky najdete na internetu i pro muže. Má váš muž rád auta? Pronajměte pro něj Porsche s plnou nádrží a pojištěním. Pro milovníky velkých vozů je tu možnost jízdy Hummerem.  Praktickým zážitkovým kurzem je také škola smyku. Nezáleží na tom, jestli je váš muž profesionální řidič nebo má řidičský průkaz teprve čerstvě, při škole smyku zažije adrenalin a načerpá nové znalosti a zkušenosti.