Škola smyku Příbram

Jak často řídíte automobil? Každý den? Nebo jen výjimečně, když někam vyrazíte na víkend? I v případě, že jste opravdu sváteční řidiči, byste měli znát dokonale jak chování svého vozu, tak své vlastní reakce za volantem. A to především v extrémních podmínkách, ve kterých vzrůstá riziko nehody. Navštivte kurz bezpečné jízdy Příbram  – jedinečný zážitek, který přináší pobavení, trochu adrenalinu a především nedocenitelným užitek do budoucna.

Profesionální instruktoři ve škole smyku Příbram vám během jednoho dne předají důležité teoretické znalosti a umožní vám zažít situace, které by v běžném silničním provozu mohly skončit nehodou. Zde si je však budete moci bezpečně osahat, seznámit se s nimi a naučit se v nich správně zachovat.

V úvodu vás čeká trocha teorie – zásady řízení, základy bezpečné jízdy, pasivní a aktivní bezpečnost, chybné návyky a nebezpečné prvky řízení. Spolu s instruktory se podíváte na nehodu jako na proces – poznáte jeho zákonitosti a naučíte se mu rozumět. Seznámíte se s fyzikálními zákonitostmi jízdy, technikou brzdění, jízdou s různými pohony kol či zásadami průjezdu zatáčkami. Jednoduše řečeno – po teoretické stránce pro vás už řízení v extrémních podmínkách či krizových situacích nebude nic těžkého.

Nejoblíbenější částí Školy smyku je vlastní praktický výcvik. Areál letiště v Dlouhé Lhotě u Příbrami nabízí spoustu aktivit, na kterých prozkoušíte a poznáte sami sebe i svůj vůz. Simulace ztížených klimatických podmínek a smyku, nácvik modelových situací a jednotlivých nácvikových prvků – brzdění, přenášení váhy, přetáčivý a nedotáčivý smyk či vyhýbací manévr. Od profesionálně vyškolených instruktorů získáte přímou zpětnou vazbu, případně okamžitou nápravu.

Z kurzu budete odcházet se svěžím řidičským sebevědomím, pocitem jistoty a certifikátem, na jehož základě získáte 10% slevu z pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a 10% slevu z havarijního pojištění u ČPP.

Škola smyku Příbram není žádná nudná výuka. Škola smyku je zážitkem, který se vyplácí. Darujte školu smyku své rodině a přátelům a pak už jen počítejte, kolikrát vám poděkují.

 Nehody za volantem se zpravidla nehlásí předem. Buďte na ně připravení.