Vyhlídkový let letadlem

Dívat se na svět z ptačí perspektivy

Ačkoliv je mnoho lidí, kterým se dělá nevolno už jen při představě, že mají někam cestovat letadlem, stále více převažují ti, co naopak létání mají rádi. Létání je pro člověka nedostižná meta a je přirozené, že výšky a létání jsou pro někoho naopak ten správný adrenalin. Letět v letadle někam na dovolenou se ale nedá srovnat s vyhlídkovým letem v doprovodu pouze svého partnera či partnerky. Dopřejte si vyhlídkový let nad vám známou nebo neznámou krajinou.

Vyhlídkové lety letadlem jsou skvělým tipem na originální dárek pro  příbuzné či kamarády. Takový zážitek je nezapomenutelný. Jen si zkuste představit, jak se vznášíte vysoko a pod vámi jsou místa, která poprvé uvidíte z ptačí perspektivy. Vše, co se vám zdá na zemi obrovské, při pohledu z takových výšek je viditelné jen s velkou snahou. Vyhlídkové lety letadlem je ten správný tip na dárek, který bude mít zaručený úspěch. A pokud chcete, nic nebrání tomu, abyste si let s oslavencem užili společně. Sdílená radost je radost dvojnásobná. Vyhlídkové lety je možné podniknout v podstatě celoročně, ale pochopitelně s ohledem na momentální povětrnostní podmínky. Startovat můžete z mnoha míst naší republiky, což je bezesporu velká výhoda. Líbí se vám takový nápad třeba na originální dárek již pro konkrétní osobu? Pak zvažte, jaký let a kam vyberete. Domluvit se ale také můžete přímo na místě s pilotem. Svou atmosféru mají jistě romantický let letadlem nad překrásným Karlštejnem, nad neodolatelnou krajinou v Českém ráji nebo nad vinicemi Jižní Moravy, nad přehradou Orlík, Zvíkov či nad ostatními známými hrady a zámky.

Vyhlídkový let trochu jinak

Pokud jste již zažili vyhlídkový let letounem Cessna a rádi byste vyzkoušeli něco jiného, máte možnost. Nezapomenutelným zážitkem pro vás nebo originálním tipem na dárek pro vaše blízké je let historickým dvouplošníkem Bucker. Nic nebrání tomu vznést se na tomto stroji, který známe ze starých filmů nebo z muzeí. Let v otevřeném kokpitu dodá takovému letu zcela jiný rozměr.. Pro let musíte být také speciálně vybaveni, ale to vše zařídíme za vás – půjčíme vám brýle, šálu a koženou pokrývku hlavy. Celý let bude trvat přibližně 30minut, ale vzpomínka na něj vydrží do konce života.