Otázky a odpovědi


Často kladené otázky v souvislosti s tématem zážitkové dárky od firmy Esennce.

1. Co přesně je součástí dárkového balení? obal3malý

Zážitkový dárek dostanete formou dárkového poukazu, uloženého ve stylové dárkové krabičce z kvalitního materiálu. Krabička je do kříže převázána dárkovou stuhou z papíru. Dárkový poukaz obsahuje všechny potřebné informace k vytvoření rezervace a absolvování zážitku.

2. Musím si vybrat konkrétní datum uskutečnění již při nákupu zážitku?

Ne, naše dárkové balení má několikaměsíční platnost. Zážitky jsou půlroční, v případě univerzálních certifikátů je platnost roční. Tato doba je z praxe vyzkoušena jako dostačující k pohodlnému absolvování.

3. Hledám dárek na poslední chvíli, jak nejrychleji mi můžete dárek doručit?

Pokud chcete dárek co nejrychleji, můžete jej mít do tří hodin od objednání. Toto platí pouze v Praze a v pracovních dnech mezi 8:00-16.30. Popřípadě můžete využít osobního převzetí přímo v kancelářích firmy (na Praze 8 (300m od zastávky metra – Palmovka)), zde vám zážitkový poukaz připravíme i na počkání.

Pro mimopražské je nejrychlejší dodání do druhého dne, to platí při objednání do 14:00 a doručení zásilkovou službou DPD.

Pokud opravdu spěcháte a nemáte možnost vyzvednutí, můžeme vám poslat průvodní dopis emailem.

4. Mám strach že vyberu nevhodný zážitkový dárek, může si jej obdarovaný vyměnit?

Nebojte se – pokud si příjemce bude chtít vybrat něco úplně jiného, ​​všechny poukázky jsou plně flexibilní a mohou být vyměněny za jakékoli jiné zážitky z naší aktuální nabídky.

5. Proč bych si měl koupit zážitkové dárky od Esennce?

Máme nejen zkušenosti, ale snažíme se, aby naše služby byli prvotřídní a aby naše dárky byli opravdové zážitky. Spolupracujeme s osvědčenými partnery, kteří nabízí něco speciálního a náš zákazník si tak může vychutnat dokonalý okamžik.

Jsme držitelem certifikátů APEK Certifikovaný obchod, Garance nákupu a Ověřeno zákazníky. Čtyřikrát nás zákazníci zvolili vítězem  v soutěži ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.