Dárek k 40. narozeninám

Bude někdo z Vašich blízkých slavit čtyřicítku? Vyberte mu krásný a originální zážitkový dárek. Pokud oslavence znáte a trefíte se do vkusu, uvidíte, že bude opravdu nadšený. Zaměřte se na jeho povahu a hobby a tomu přizpůsobte i výběr. Pokud chcete riskovat, můžete zkusit i něco zcela nečekaného. A když se netrefíte, nic se neděje, obdarovaný má možnost si zážitek vyměnit za jiný.

 

 

Darujte den plný odpočinku!

Velmi oblíbenou formou zážitku může být den plný odpočinku, neboli wellness den. V naší nabídce najdete zážitek pro každého! Pro ženy, muže i páry, takže na své si přijde opravdu každý. Například luxusní wellness den pro dámu je zážitek, který zahrnuje až 7 zkrášlujících procedur a samozřejmě občerstvení. Žena si užije peeling, pobyt ve vířivce, sauně, olejovou masáž i koupel. Během těchto procedur nejen uvolní tělo, ale především také svoji mysl.

Myslíme i na pány, kteří chtějí odpočívat a udělat něco pro své tělo. Proto i jim nabízíme wellness den, po kterém se budou cítit jako znovuzrození.

Další možností je pak pobyt ve wellness zařízení pro dvě osoby, nejčastěji pro páry. Oslavenec si tak může užít dokonalý den nebo welnes víkend se svou milovanou polovičkou.

 

Má oslavenec nějaký sen? Splňte mu ho!

Spousta našich klientů říká, že díky zážitkovým poukazům jsme jim splnili sen. Tak neváhejte a vyzkoušejte to taky. Skvělým nápadem je darovat poukaz na let horkovzdušným balónem. Tento jedinečný zážitek ocení oslavenci každého věku. Vždyť kdo by se nechtěl nechat unést vzhůru k oblakům a pak jen nerušeně sledovat nádhernou krajinu z ptačí perspektivy?

Spousta kluků snilo o tom být námořníkem, popelářem nebo třeba obyčejným silničářem. Místo toho se z nich stali úspěšní obchodníci, manažeři nebo třeba konstruktéři. Co takhle darovat zážitek, který by vyplnil jejich dávný sen z dětství? Darujte pobyt na jachtě či tříhodinovou šichtu u popelářů. Víme, je to opravdu netradiční, ale který malý kluk o tomhle nesnil! A věřte, že kus toho malého kluka zůstává v každém chlapovi!