Darujte zážitkové dárky k Vánocům

Ačkoliv si určitě říkáte, že na všechno je času dost, je třeba myslet na to, že Vánoce už se pomalu blíží! Vyberte svým blízkým nějaký pěkný zážitek jako dárek.

Zkuste dát svým dětem netradiční zážitek. Jistě, každé dítě píše ježíškovi o hračky nebo zvířátka. Zkuste jim ale dát zážitkový dárek! Kurz golfu nebo kurz lezení na umělé stěně pod dohledem instruktora. Každou malou holčičku zase potěší dopoledne s poníky. Zážitkový dárek může být také pro celou rodinu třeba ve formě víkendu v aquaparku.

Pro ženy můžete vybírat z wellness dárků, při kterých si odpočinou a načerpají novou energii. Každá žena o sebe ráda nechá pečovat třeba v pivních lázních nebo při thajské masáži. Příjemná bude i čokoládová masáž nebo medová masáž. Po masážích bude vaše žena či přítelkyně ještě chvilku relaxovat u hrnku lahodného čaje, než se vrátí zpět do běžného života.

Jaký zážitek vybrat pro muže?

Pro muže se bude zase hodit nějaký automobilový zážitek a nebo adrenalinový sport. Žádný muž neodmítne Porsche s plnou nádrží a pojištěním. Sportovce zase potěší jízda na vodním skútru, vznášedle a nebo ukázka speleologie. Pro milovníky adrenalinu se bude hodit tandemový seskok nebo bungee jumping.