Luxusní den pro nastávající maminky

Dopřejte své těhotné ženě nebo kamarádce den plný pohodlí, luxusu a odpočinku. Těhotenství je z části krásným obdobím, ale zároveň je také velmi náročné a vyčerpávající. Nastávající maminka se snaží připravit na to, aby byla co nejlepším rodičem. Pokud bude obdarovaná odpočinkovým odpolednem, při kterém vypne a bude si jen užívat profesionální péči, zajisté to ocení a poděkuje vám.

Jemná prenatální masáž zad a šíje, spa manikúra i pedikúru.

To je náplň relaxačního půldne. Prenatální masáž trvá přibližně hodinu a nastávající maminka si při ní báječně odpočine. Profesionální masér pomocí masáže odstraní bolesti páteře, šíje a hlavy. Prenatální masáž by si nastávající maminky měly dopřávat častěji, než jen výjimečně. Masáž totiž pomáhá od bolesti zad a napětí ve svalech.

Spa manikúra probíhá přibližně hodinu a půl a jde o příjemné lázeňské ošetření rukou. Obsahuje peeling, masáž i zábal. Peeling nejdříve z pokožky odstraní zbytky staré odumřelé kůže, masáž pak prospěje pružnosti pokožky. Zábal napomůže regeneraci – hydratuje suchou pokožku, začištění nehtů i lůžek a součástí celé procedury je i závěrečné nalakování nehtů.

Spa pedikúra je speciální péče, při které bude báječně postaráno o vaše nohy a hlavně chodidla. Při proceduře je používána speciální pemza, která odstraní zbytky zrohovatělé kůže z pat. Čistící lázeň je doplněna o Tea Tree Oil a po ní následuje zábal se změkčujícím účinkem a peeling s višňovou vůní.

Tea Tree Oil

Tento léčivý a desinfekční přípravek se získává ze stromu Malaleuca alternifolia pomocí destilace vodní párou. Tento proces končí ve chvíli, kdy je kvalita získávané esence nejvyšší. Přípravek se také může chlubit tím, že plantáže, kde se zpracovávaná rostlina pěstuje nejsou ošetřeny chemickým postřikem a případný plevel vypásají stáda ovcí. Originální Australian BodyCare Tea Tree Oil se na českém trhu vyskytuje už od roku 1993. Jako nejsilnější přírodní desinfekce je velmi oblíben. Neobsahuje alkohol ani jód, zabraňuje šíření infekcí a je vhodný k ošetření chodidel a nehtů.