Luxusní kávová masáž

Rádi zkoušíte nové věci? Co třeba zažít kávovou masáž, novinku ve světě relaxace a wellness? Nechte se osvěžit působením kávového oleje při příjemné masáži celého těla. Nechte se hýčkat a odpočiňte si od každodenního stresu. Odpočinek si jistě zasloužíte.

Luxusní kávová masáž vám zpříjemní den. Vůně kávového oleje vás uklidní a masáž celého těla podpoří krevní oběh. Navíc má masážní olej příznivé účinky na pokožku, obnovuje ji a z problematických partií pomáhá odstranit celulitidu. Plošná masáž celého těla trvá přibližně hodinu a po masáži si budete moci ještě chvíli odpočinout při šálku čaje.

Kosmetické oleje mají širokou škálu použití

Nejrůznější oleje za studena lisované z rostlin, bylin či plodů se v kosmetice a světě masáží používají už od nepaměti. Již před tisíci lety měli lidé povědomí o kladném působení olejů na pokožku. Dnes se různé kosmetické oleje používají při péči o vlasy, pleť anebo při ozdravných zábalech. Jejich použití při masážích je tedy jedno z mnoha. Pro lidskou kůži jsou prospěšné díky bohatému obsahu vitamínů, minerálů a mnoha dalších stopových prvků. Všechny tyto prvky dohromady pomáhají obnově pokožky a dodávají tělu novou energii. Dlouhodobé používání olejů dokáže předcházet tvorbě vrásek a celkový proces stárnutí pokožky.

Kávový olej si můžete pro častější používání pořídit i domů, masáž asi bude příjemnější ve specializovaném salónu u profesionála, ale využít ho můžete i jinak. Hodí se jako podpůrná kůra pro suché a lámavé vlasy, případně ho můžete použít jako součást domácí pleťové masky.

Kávová zrna, produkuje rostlina jménem Kávovník. Zrna jsou obalena tmavě červeným obalem a dají se tak pro představu připodobnit k naší české třešni. Stromy č keře kávovníku nejprve rostly jako plané, ale poté, co lidé objevili účinky kávy na lidský organismus, začaly kávovníky pěstovat na plantážích.