Nezapomenutelný let vrtulníkem

Zažijte neopakovatelný zážitek. Půlhodinový let vrtulníkem R 22 čeká jen na vás! Půlhodinový let s nádherným rozhledem do krajiny čeká jen na vás. Před letem se samozřejmě seznámíte s pilotem, který vám vysvětlí vše ohledně bezpečnosti. Pak už stačí jen nastoupit do kabiny, vznést se do oblak a kochat se nádherným rozhledem do krajiny.

Robinson R22

Vrtulník Robinson R22 je dvoumístný a vyrábí ho americká společnost Robinson Helicopter Company. Vývoj vrtulníku trval šest let, než byl stroj sestaven a poupraven do dnešní podoby.

Robinson R22 je jednomotorový vrtulník, který může být doplněn lyžinovým podvozkem nebo plováky. Lyžinový podvozek zlepši přístup osádky vrtulníku na palubu, také zvětšil stabilitu stroje při letu v nižších nadmořských výškách s posádkou na palubě. Primárně byl vrtulník vyráběn pro policejní a armádní účely. Další vylepšení stroje použitím odlehčených materiálů bylo možné se strojem snadno létat ve vyšších nadmořských výškách, používal se tedy pro lety nad hladinou moře. Nejvyšší možná rychlost vrtulníku je 189 kilometrů v hodině. Hlavní znaky vrtulníku jsou jeho skvělé manévrovací schopnosti a nádherný výhled z kabiny.

Další vyhlídkové lety

Lety vrtulníkem najdete v sekci týkající se vyhlídkových letů, kde jsou zařazeny i další zážitky odehrávající se ve vzduchu. Odvážní zde najdou možnost absolvovat akrobatické lety, pro klidnější povahy se bude hodit let balónem a neméně zajímavý nebude ani let větroněm. Pokud chcete zůstat nohama na zemi, můžete si zkusit některý z několika leteckých simulátorů, poznáte, že „jako“ manévrovat letadlo může být stejně adrenalinové, jako létat doopravdy.

Zážitkové dárky pro všechny

Tyto a spoustu dalších zážitkových dárků najdete na internetových stránkách Esennce.cz, agentury na zážitky. Zážitkovým dárkem můžete udělat radost nejen sobě, ale hlavně i svým blízkým. Zážitek můžete jako dárek věnovat k Vánocům, narozeninám nebo třeba výročí svatby. Určitě vyberete zážitek vhodný pro každou příležitost.