Pronajměte pro přítele či manžela vůz Caterham!

Je vás muž či přítel milovníkem aut a vy byste mu chtěla udělat radost?  Pronajměte pro něj vůz Caterham 7 Roadsport. Dvanáct hodin za volantem tohoto legendárního sportovního vozu si bude moci užít ještě s někým. Zážitkové dárky jsou vhodné i pro muže.

Co přesně zážitek obsahuje

V ceně zážitku je pronájem vozu Caterham 7 Roadsport na dvanáct hodin. Vůz bude přistaven s plnou nádrží. V první fázi zážitku se obdarovaný s vozem seznámí teoreticky a zkusí si ho jen tak cvičně projet, aby poznal jeho jízdní vlastnosti. Až potom se začíná počítat dvanáctihodinový pronájem. Zážitek je určen jako akce pro dvě osoby, jednoho řidiče a jednoho spolujezdce. Váš přítel si tak s sebou může vzít kamaráda.

V ceně zážitku je pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla v rámci Evropské unie, pojištění právní ochrany vozidla a právní ochrany řidiče.

Caterham 7 Roadsport

Caterham 7 Roadsport je sportovní vůz, který hned poznáte díky jeho typickému vzhledu. Vůz byl navržen konstruktérem Colinem Chapmanem. Je pravda, že v aute se rozhodně nedočkáte pohodlí. Řidič se musí na své místo doslova vsoukat. Ale co vás rozhodně nadchne je rychlost vozu. Závodní automobil, který váží jen 550 kilo, zvládne zrychlit z nuly na sto za šest vteřin. A to už je co říct, vzhledem k tomu, že vůz zůstal padesát let konstrukčně nezměněn. Maximální rychlost vozu je200 km/h. Řízení vozu také vyžaduje svým způsobem sílu, naprosto zde totiž chybí posilovač řízení či ABS.

Vybírat můžete i dalších automobilových zážitků

Pronajmout můžete pro svého muže či přítele třeba jiné auto. Na výběr máte z legend jako je Porsche Boxster, Porsche 911 Carrera, Jaguar E, Ferrari nebo Chevrolet. Automobilové zážitky ale nejsou jen luxusní auta. Darovat můžete i zážitek jako je škola smyku, jízdu Hummerem nebo adrenalinovou jízdu po závodním okruhu.