Sháníte dárky na poslední chvíli?

Sháníte dárek na poslední chvílí? Je to, co chcete, rychlé doručení, spolehlivost a spokojenost? Vyberte nějaký zážitkový dárek k ze stránek Esennce.cz, internetové agentury na zážitky.

Voucher na vámi vybraný zážitek vám přijde zabalený v krásném dárkovém balení, a proto už nebudete muset řešit, kde nechat dárek k Valentýnu ještě navíc zabalit. Jednoduše budete moci poukaz na dárek hned předat.

Oblíbené zážitkové dárky

Mezi oblíbené zážitkové dárky patří wellnes pobyty, buď kratší, obsahující jen danou proceduru, nebo klidně i delší s jídlem a ubytováním. Pokud budete chtít pro svého partnera něco speciálního, určitě doporučujeme víkendový pobyt s romantickou večeří. Tyto podmínky splňuje třeba pobyt v pivních lázních Bahenec. Kromě koupele v pivu můžete ještě navštívit saunu, bazén a po pivní lázni vás čeká ještě třicetiminutová relaxace na lůžku. Pobyt v pivních lázních je vhodným dárkem pro ženy i muže každého věku.

Dárek čistě pro muže

Jestli hledáte dárek, který bude vhodný jen pro muže, nikdy nesáhnete vedle, pokud vyberete projížďku Hummerem. Vybírat můžete z variant vozů H1, H2 a H3. H1 je klasickým vozem, který vychází z vojenského vozidla, je těžký kolem tří tun a zvládne zkrotit jakýkoliv terén. Varianty H2 a H3 jsou civilnějším provedením vozu H1, který sice tolik neoplývá komfortem, zato ale přináší autentický zážitek.

Dárek pro ženu

Ženy o sebe rády nechávají pečovat a tak se právě vaší přítelkyni určitě bude líbit některá z wellness procedur.  Jako valentýnský dárek je určitě vhodná čokoládová masáž, zábal v banánových listech nebo voňavá medová lázeň se zázvorem. Ať už vyberete jednu z výše zmíněných procedur a nebo nějakou úplně jinou, vaši přítelkyni zážitkový dárek tohoto typu jistě potěší!