Tipy na zážitkové dárky pro muže nebo ženy

Hledáte tipy na zážitkové dárky pro muže nebo ženy? Chcete svým blízkým darovat pěkný zážitkový dárek? Určitě vybere nějaký z bohaté nabídky nejrůznějších zážitků. Zážitkové dárky jsou pěknou a originální formou obdarování, která udělá radost hned několikrát. Jaké asi bude překvapení obdarovaného, když uvidí, že pro jednou v obálce nejsou „jen“ peníze, ale voucher na zážitkový dárek.

Zážitkový dárek bude dobré vybrat podle toho, jaké má váš známý nebo vaše známá záliby. Co třeba adrenalinový zážitek, sportovní nebo motoristický dárek? Nebo by se hodil spíše odpočinek? Pokud netrváte na překvapení, jistotu co vybrat získáte také tím, že se jednoduše zeptáte. A pokud se ptát nechcete, ale přesto tápete, darujte oceněný poukaz, podle kterého už si obdarovaný sám vybere zážitek podle svého gusta.

Zvolte kompromis pro oba

Pro ženu bude vhodným dárkem relaxační pobyt, masáže nebo nějaký výtvarný kurz. Pro muže se zase bude hodit třeba nějaký adrenalinový zážitek, automobilový zážitek nebo pobyt v pivních lázních. Právě posledně jmenované pivní lázně mohou být příjemným dárkem pro pár. Wellness potěší každou ženu a koupele v pivu jsou zase snem každého muže. Většinou bývá koupel spojena s neomezenou konzumací piva.