Víkend pro dva v pivovaru

Zkuste zážitkový dárek, který ocení muži i ženy. Objevte tajemství správného vaření piva a odpočiňte si v čtyřhvězdičkovém hotelu. A kde že víkendový pobyt probíhá? No přece v Plzni, městě, které pivo proslavilo. A když na vás bude během víkendu toho piva trochu moc, vyrazte na procházku po Plzni a navštivte třeba místní zoo.

Vaření piva je tajná procedura, kterou každý pivovar střeží jako oko v hlavě. Při zážitkovém pobytu víkend pro dva v pivovaru nahlédnete pod pokličku vaření piva Purkmistr. Součástí zážitku je prohlídka pivovaru, při které se seznámíte s jeho historií, výstavbou, ochrannou známkou Purkmistr a hlavně s procedurou vaření piva.

Jaký bude víkend v pivovaru?

Zážitek víkend pro dva v pivovaru obsahuje ubytování po dvě noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu přímo v areálu pivovaru. Dvě snídaně formou švédského stolu. Prohlídku pivovaru s výkladem a ochutnávkou šesti aktuálních druhů piva. Dále si budete moci vychutnat výbornou večeři v pivovarské restauraci. Na výběr budete mít ze tří menu, přičemž každé je složeno ze tří chodů. Večeře je tematická a vychutnáte si při ní pivní speciality. Dále je součástí zážitku i jedna hodina bowlingu.

V pivovaru najdete i pivní lázně. Pokud si tedy budete chtít víkendový pobyt ještě trochu ozvláštnit, můžete využít i tuto možnost relaxace. Pivní lázně jsou moderní wellness procedurou, která je oblíbená u mužů i žen. Koupele v pivu jsou doporučovány při léčbě kožních onemocnění. Relaxace, krou lázeň přináší zmírňuje napětí a stres. V pivní koupeli najdete rozpuštěné pivovarské kvasnice spolu se směsí léčivých bylin. Při koupeli také můžete konzumovat neomezeně pivo z vedle stojící pípy. Pokud si tedy budete chtít váš pobyt ještě trochu zpříjemnit, určitě můžeme místní pivní lázně doporučit.