Originální dárek pro ženu

Hledáte pro svoji ženu nebo přítelkyni originální dárek, který jí vykouzlí úsměv na tváři? Chcete jí darovat něco, co jí udělá opravdovou radost, ale zároveň ji to upřímně potěší? Dochází vám nápady? Nezoufejte a inspirujte se zážitkovými dárky. Díky certifikátu platnému i několik měsíců obdarovanou nebude svazovat daný termín a bude jen na ní, kdy si bude chtít dárek užít.

Jaké máte možnosti?

Je jen na vás, jestli pro svoji drahou polovičku budete chtít koupit zážitek, který si užije jen ona sama, nebo nějaký zážitkový pobyt pro ni a kamarádku a nebo zážitek, který strávíte společně. Také záleží na tom, jaká vaše přítelkyně je, co má ráda a jestli je spíš aktivní a sportovně založená a nebo jestli má třeba náročné povolání, od kterého by si potřebovala odpočinout.

Zážitky jako dárky pro ženu

Zážitky jako dárky pro ženu

Mezi nejoblíbenější zážitkové dárky patří pivní lázně. Můžete vybírat ze zážitků, které obsahují čistě jen koupel v pivní lázni s následnou relaxací na slámovém lůžku, nebo pobytem v pivovaru s koupelí v pivní lázni jako částí programu. Velmi oblíbené jsou také nejrůznější druhy masáží, od thajských, přes čokoládové až po relaxační aromaterapeutické. Zakoupit také můžete balíček služeb s názvem Luxusní den pro dámy, při kterém bude o vaši přítelkyni královsky postaráno.

A co třeba adrenalinové zážitky?

Pro ženy sportovkyně můžete zakoupit lekci golfu, kurz jachtingu a nebo třeba kurz snowkitingu. Vybírat také můžete z nejrozmanitějších adrenalinových zážitků. Žádná milovnice adrenalinu určitě nepohrdne tandemovým seskokem, bungee jumpingem, zorbingem nebo letem na vznášedlu. Pro mírnější povahy pak vyberte třeba let balónem.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv zážitek, určitě jím své ženě uděláte větší radost, než kdyby dostala obálku s penězi. Bude vidět, že jste na ní mysleli, a to se u žen snad cení nejvíce.