Adrenalinové tipy

Vneste do svého života trochu adrenalinu! Pokud jste ale zdraví jako řípy, nic vám nebrání v tom, zažít trochu vzrušení. Vybírat můžete z více či méně adrenalinových sportů či zážitků. Pokud ale máte nějaká zdravotní omezení, bude pro vás lepší nějaká z relaxačních technik či welness procedur, oblíbené jsou pivní lázně, které se k nám dostaly před deseti lety z Rakouska.

Tandemový seskok

Zkusit můžete tandemový seskok padákem. Vrhnout se z výšky čtyř tisíc metrů nad zemí a zažít volný pád, to už chce nějakou odvahu. Není se ale čeho bát, jistit vás bude tandempilot, který je k vám připoután speciálním jištěním. Zažijete několik vteřin volného pádu a přibližně deset minut pádu řízeného. Po seskoku s vámi tandempilot přistane v pořádku na zemi a vám zůstanou nezapomenutelné vzpomínky. Pokud vás tandemové seskoky zaujaly, přečtěte si o nich více zde.

Zkuste si střelbu s ostrými náboji!

Další adrenalinovou aktivitou, kterou můžete vyzkoušet, je střelba. Pokud se zrovna neobáváte zbraní, pak je určitě zajímavá zkušenost zkusit si střílet ze zbraně nabité ostrými. Ideální bude, pokud střelnici navštívíte s nějakým svým kamarádem, který se střílení věnuje delší dobu a nebo si domluvte přímo hodinu přímo s instruktorem střelby. Třeba se vám střílení zalíbí a najdete si tak nový koníček.

Zábavným adrenalinovým zážitkem, který uvítají milovníci aut, je jízda na čtyřkolkách. Čtyřkolky e dělají v profesionálním provedení i v provedení pro děti. Pokud ale není venku vhodné počasí, můžete zkusit motokáry, díky kryté hale si můžete užít rychlou jízdu v jakémkoliv počasí. Vyrazte třeba s kamarády a uspořádejte závody.

Dopřejte si čas od času nějaký neobvyklý zážitek, život je přece příliš krátký na to, abychom ho prožili jednotvárně! Relaxujte, užívejte si, pracujte, ale jednoduše nezapomínejte na odpočinek a zábavu!